Konfiguracja routerów Mikrotik

Projektowanie i konfigurowanie sieci, a także wyposażanie ich we właściwe urządzenia, to zadanie dla profesjonalistów. Bez względu na to, czy prowadzisz firmę w Poznaniu czy biuro na terenie Wrocławia, wszędzie potrzebujesz niczym nieograniczonego dostępu do Internetu. Zaprojektowanie dużej sieci firmowej, obsługującej wiele urządzeń, wymagającej szybkiego i stabilnego przepływu informacji, to domena naszej firmy. Oferujemy szybką i kompleksową konfigurację sieci firmowych, które wyposażamy w profesjonalne urządzenia sieciowe. Dla nas nie ma znaczenia, czy biuro Twojej firmy znajduje się w Łodzi, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu – działamy na terenie całego kraju, dostarczając klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie sieci.

Konfiguracja raoutera mikrotikKonfiguracja proxy mikrotikKonfiguracja interface mikrotik 


Profesjonalne konfigurowanie urządzeń sieciowych

Nasza firma od lat zapewnia profesjonalne rozwiązania w zakresie konfiguracji urządzeń Mikrotik. Oferujemy konsultacje i fachowe doradztwo klientom biznesowych oraz indywidualnym z Poznania, Warszawy, Katowic, Łodzi, Krakowa oraz Wrocławia. Mając na uwadze najwyższą jakość naszych usług, oferujemy klientom obsługę w pełnym zakresie, doradzamy w wyborze optymalnych rozwiązań w zakresie projektowania i konfigurowania sieci firmowych. Jeśli cenisz sobie szybkość, skuteczność i profesjonalizm w działaniu, wybór usług naszej firmy z pewnością da ci wiele satysfakcji.

 

  Projektowanie sieci LAN FIREWALLProjektowanie sieci MPLSProjektowanie sieci limitowanie ruchu Queues

 

Konfiguracja sieci – zaufaj profesjonalistom

Przewaga naszej firmy nad konkurencją polega na tym, że wykorzystujemy swoją wiedzę, doświadczenie i wkładamy maksimum wysiłku w to, aby dobrać rozwiązania optymalne dla potrzeb naszych klientów. Niewielka agencja reklamowa wymaga innych rozwiązań niż duża firma spedycyjna lub sklep internetowy. Wykonywana przez nas konfiguracja urządzeń Microtik pozwala optymalizować efekty pracy i dochody każdego przedsiębiorstwa.

Back to Top