×

Uwaga

Could not instantiate mail function.

Routery Mikrotik – bezpieczeństwo, wydajność, możliwości!

Firma Mikrotik to sprawdzony i renomowany producent routerów oraz urządzeń sieciowych. Produkty firmy Mikrotik cieszą się sporą popularnością znajdując zastosowanie w dużych firmach, dla których niezawodna i sprawnie działająca sieć stanowi warunek solidnego funkcjonowania, a także w małych i średnich przedsiębiorstwach, dla których liczy się przede wszystkim niezawodne działanie i bezpieczeństwo w przystępnej cenie.

Routery Mikrotik charakteryzują się:

  • bardzo wysoką przepustowością,
  • zaawansowanymi możliwościami konfiguracji,
  • bardzo dużą funkcjonalnością
  • solidnymi zabezpieczeniami przed atakami z zewnątrz

Projektowane i wdrażane przez Lizard sieci, oparte na routerach i switchach Mikrotik, to gwarancja niezawodności, wydajności i bezpieczeństwa.

Microtik Warszawa – solidny i niezawodny router w biurze

Podstawową funkcją, jaką powinien spełniać każdy router, jest zapewnienie stabilnego i szybkiego połączenia między urządzeniem a siecią. Aby tak było, routery Microtik produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów, z myślą o komforcie użytkowników, którzy potrzebują stałego i szybkiego dostępu do informacji. Nie bez przyczyny Warszawa jest miastem, w którym nasza firma posiada największą liczbę klientów. Działające tu firmy i korporacje wybierają profesjonalne rozwiązania Mikrotik, które firma Lizard dostarcza. Dzięki statusowi partnera firmy Mikrotik, popartego wieloletnim doświadczeniem dostarczamy rozwiązania sieciowe mogące sprostać każdym wymaganiom.

 

Back to Top